Üye Girişi


Aladdin Debgici > Geleceğin Şirketleri
Geleceğin Şirketleri

Geleceğin Şirketleri

Şirket içi eğitimler artık birçok kurum için büyük önem taşıyor. Çünkü çalışanların kendini geliştirmesi hem kuruma ve markaya katkı sağlıyor hem de şirkete olan aidiyet duygusunu artırıyor. 

Geleceğin Şirketleri eğitim ve seminerlerine katılan kişiler kendilerini geliştirebiliyorlar ve çalıştıkları kuruma katkı sağlayabiliyorlar… Eğitimlerin en önemli katkısı ise hiç şüphesiz katılımcılara sorun çözme becerisi kazandırması. Bunun yanı sıra çalıştıkları kuruma karşı bir aidiyet hissi de uyandırıyor, motivasyonları artıyor ve kendilerini değerli hissediyorlar. Geleceğin Şirketleri seminerlerimiz sayesinde çalışanlar iş stresinden uzaklaşıyor, kurum içinde değişik departmanlarda görev alanlarla farklı bir ortamda tanışmış oluyor ve daha yoğun bir iletişim sağlanabiliyor.
Eğitimlerin içeriği akademik bir tempodan uzak, günlük hayatın içinden oluşmaktadır. Çalışanlarınızın hem eğlenmesini hem de öğrenmesini istiyorsanız siz de 0258 264 00 11 – 0258 263 00 11 numaralı telefonlardan bizimle iletişime geçiniz.

Sizin şirketinizin neye ihtiyacı olduğunu tespit edelim ve birlikte keyifli bir yolculuğa çıkalım.

Geleceğin Şirketleri Seminer ve Eğitim Programları şu alt başlıklardan oluşmaktadır;

- Stres/SİZ Hayat

- Yönet/İŞİM

- Takım Çalışması ve Liderlik

- ÖfkeSİZ Hayat

- Zaman Yönetimi

- İlet/İŞİM/Siz Hayat

- Zor İnsanlarla Başetme

- Lider ÖğretmenCopyright © 2013 Alaaddin Debgici | debgici.com
Sırakapılar Mah. Saltak Cad. No:67 D:1-2-3 DENİZLİ
facebook twitter Web
            Sitesi Tasarımı