Üye Girişi
Danışan Yorumları


Aladdin Debgici > Danışan Yorumları
Danışan Yorumları
TavsiyeEdiyorum.com
Alaaddin DEBGİCİ için Yazılan Tavsiye ve Teşekkürler:

 Canan OSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.248.54.YD

18-04-2014
 TavsiyeNo: 68219
Alaaddin beyi bu siteden buldum. Birkaç yıl önce de kızımızı psikoloğa götürmüştüm. Eşimle ciddi sorunlar yaşıyoruz ve bu artık çocuklarımızı etkilemeye başladı. Evdeki tartışmalara şahit olan kızım korkup kanapenin arkasına sığındığında ikimizde yardım almamız gerektiğine karar verdik. Araştırırken internet sitesinde ismine rastladık. Daha öncede görev yaptığım okulda Boşanma ve Çocuk kitabı vardı ismini ordan hatırladım. Hiç vakit kaybeden randevu aldık. Randevu gününü iple çektim. Eşimde birşeyler değişsin istiyordu. İlk seans çok iyi geçti. Kızım oyun odasında oynadı. Ben konuşmaz diyordum ama birlikte oyun oynadılar. Sonra çocuktan önce çift terapisi almamızın daha uygun olacağını söyledi ve çift terapisine başladık. 3 seanstır gidiyoruz. her seans ne yapacağımızı bize anlattı. o yüzden hiç sohbet havasında geçmiyor. gerçekten terapi aldığınızı hissediyorsunuz. herkese tavsiye ederim.

 Arda OSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.248.54.YD

16-04-2014
 TavsiyeNo: 68173
Alaaddin beyi bu siteden buldum. Çocukla ilgili eşimle sık sık anlaşmazlığa düşüyoruz. Enson okul rehber öğretmenide bir uzmandan yardım almamızı isteyince bizde alaaddin beyden randevu aldık. Kızım doktorlardan korkmasına rağmen alaaddin beyi çok sevdi. 6 seanstır gidiyoruz ve artık herşey daha iyi. çocukla ilgili sorunların aslında bizim karı kocalık ilişkimizden kaynaklandığını görme fırsatı bulduk. aile terapisyle başladık ve çocuk eğitimi konusunda ve çocukla iletişim konusunda gerçekten çok başarılı bir uzman. tespitleri hep nokta atışı. hatalarımızı görmemize sebep oldu. daha önce de bir kaç uzmana gitmiştik. hep bizi suçlar gibi konuşuyorlardı. alaaddin bey müthiş bir hatip bence. kendisini tebrik ediyorum.

 Mehmet R.GSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.248.54.YD

15-04-2014
 TavsiyeNo: 68147
Oğlum 2 haftadır okula gitmiyor. Öğretmeniyle ne yaptıksa olmadı. Daha önce bir pedegoga götürdüm ama dediklerini yapmamıza rağmen çocuk ertesi gün yine gitmedi. Sonra bir yakınımın tavsiyesiyle aladdin beye gittik. çocuğu dinledi bizi dinledi öğretmenle görüştü. çocukla oyun odasında oyun oynadı. sonra bize okul fobisi olmadığını söyledi. çok şaşırdık. çocuğun ertesi gün okula gideceğini söyledi. şaka gibi geldi önce. oyun terapisi yapmış. ne demek olduğunu bilmiyorum ama sihir gibi. 2 gün oldu 2 haftadır okula gitmeyen oğlum okula gidiyor. Eşimle çok şaşkınız. hiç bukadar hızlı olacağını düşünmemiştim. Bize ve öğretmene söylediği önerileri yaptık. kendisine buradan çok teşekkür ediyorum. zaten bir kaç arkadaşıma adını söyleyince bilmelerinden belli ne kadar iyi bir uzman olduğu. herkese tavsiye ederim.

 Sevgi Yumağı (Danışan)
 IP: 88.248.54.YD

10-04-2014
 TavsiyeNo: 68030
Kızım anaokula gidiyor. Ama yaşıtlarından geri beceriler sergiliyordu. Aladdin bey anaokulumuzda seminer vermişti. Bu sitedede adını görünce gittim. Daha önce bir gelişim merkezine götürmüştüm. 3 tane resim çizdirip dikkati eksik dediler. Oysa dikkat testi farklıymış. Aladdin bey kızıma dikkat ve zeka testi uyguladı. kızımın zekasıyla ilgili tüm sıkıntılarını öğrendik. Ofisinde her seans birebir çalışılıyor. Denizlide seyyar iş yapan bir çok uzman var. Sitede birçok kişinin ismi var ama ben size kesinlikle aladdin beyin merkezini tavsiye ederim. aynı anda 3 psikolog çalışıyor. Her biri farklı alandı çalışıyor. çok teşekkür ediyorum ona.

 Hsyn (Danışan)
 IP: 88.248.54.YD

08-04-2014
 TavsiyeNo: 67967
Okul rehber öğretmeni beni çağırdı. Oğlumla ilgili sıkıntılardan bahsetti. Ama sorun oğlum olsada aslında eşimle bendim. Bu yüzden psikoloğa gitmeye karar verdim. Denizlide psikolog ararken googleda reklamını gördüğüm bir siteye tıkladım. Ama oradaki uzmanlarında okulda rehber öğretmen olarak çalıştığını mesai dışında terapi yaptıklarını öğrenince vazgeçtim. Bende biraz araştırırken bu siteyi buldum. bir hafta sonraya ancak randevu alabildim. Eşimle ciddi ilişki ve iletişim sorunlarımız vardı. Öyleki artık oğluma yansımaya başlamıştı bu problem. Geçen hafta ilk seansımızı bu günde 2 senansımızı yaptık. alaattin beye çok teşekkür ediyorum. çok iyi bir terapist. İlk seans neler yapabileceğini çalışıp çalışmayacağını söylüyor. Bir kaç doktora genel muyaneye yönlendirdi. 2 hafta olmasına rağmen çok memnunuz. merdiven altı yerlerde zaman kaybetmeyin bence. profesyonel yardım almak istiyorsanız mutlaka bir gidin.

 M.Sayit (Danışan)
 IP: 88.248.54.YD

08-03-2014
 TavsiyeNo: 67017
Aladdin beye pskiyatristimizin tavsiyesiyle gittik. Terapi desteğide almamızı istedi. Daha öncede aladdin beye hasta yönlendirdiğini ve memnun kaldıklarını söyledi. Biz yinede araştırmak istedik. Bu sitedede adını görünce gitme kararı verdik. Aile içi sorunlardan dolayı eşimde panik atak gelişmişti. ilaç desteği alıyordu ama konuşmakta istiyordu. Sorunlar oğlumuzun okul başarısına bile yansımıştı. zar zorda olsa 2 hafta sonraya randevu alabildik. 3.seanstan çıktık az önce. Bir eş bir baba olarak yaptığım hataları görmemi sağladığı için ona teşekkür ederim. Eşimle aramın bu kadar açılabileceği aklımın ucundan geçmezdi. Üniversite eğitimim sırasında pedegoji dersi almama rağmen mesele uygulamaya geçirmekte. aladdin bey ilk seans terapinin amacı ve hedefini anlatırken "bizim amacımı tutum ve davranışlarınızı değiştirmenize yardım etmek" demişti. terapi gerçekten okumaktan çok farklı. Herkese tavsiye ederim. Fakat çok hasassas çalışıyor. randevu günü ve saatinde gelmeyene tekrar randevu bile vermiyor. sizin önemsemenizi istiyor. Koştur koştur gidiyoruz hocam burdan belirtmeden edemicem :) lütfen el insan biraz :)

 Mustafa TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.248.54.YD

28-02-2014
 TavsiyeNo: 66775
Aladdin beyle ilgili aslında ne yazacağımı bilmiyorum. seans sonrası bana yorum yazarsanız sevinirim dedi. düşündüm ne yazsam diye. aslında yazacak çok şey var. ilk başlarda hiç gelmek istemeyen, gereksiz gören ben iyiki aladdin beyi tanımışım diyorum şimdi. kızımın öğretmeninin tavsiyesi üzerine gittik. önce eşim gitti sonra ben geldim. eşime gerek yok diyordum ama şimdi kızımla aramdaki buzdan duvarlarımı görmemi sağladı. çocuklarımdan ailemden o kadar uzaklaşmışımki aladdin bey bunları göstermeseydi iş ve para kazanma hırsımın belkide kurbanı olacaktım. adını daha önceki yıllarda iş ortağımdanda duymama rağmen gitmediğim günlerime üzülüyorum. ben terapiyi hep sohbet sanardım. çok yanılmışım. özellikle babalara seslenmek istiyorum. lütfen ihmal etmeyin ve gidin. sonra çok pişman olursunuz.

 Gül ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.248.54.YD

26-02-2014
 TavsiyeNo: 66715
Kızım liseye gidiyordu. Kardeşleriyle ve bizle ilişkisinde sorunlar yaşıyordu. Sürekli bağırıp çağırıyordu. Arkadaşlarıylada kavga ediyordu. Bizde hastaneye psikiyatriste götürdük. Psikiyatrist kızımı 5 dakika dinleyip antidepresan ilaç tedavisine başladılar. 2 ay yuttu ama herşey daha kötüye gitti. Uykusuzluk ve iştah kaybı yaşamaya başladı. Kilo kaybetti. Okul rehber öğretmeni psikolog doktoruna götürmemizi istedi. Bizde araştırırken internet sitesinde alaatin beyin ismini rastladık. yorumları okuduk gitmeye karar verdik. önce ücretsiz ön görüşme yaptık sonra randevu aldık. öfke sorunu ve davranış sorunuyla ilgili 4 seanstır terapi alıyoruz. çok ciddi yol kat ettik. kızım derslerine çalışmayada başladı. uyku sorunumuz artık iyi. alaatin beye çok teşekkür ediyorum. kesinlikle gidip görüşün. hastane hastane dolaşmayın derim.

 Erkan CSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.248.54.YD

21-02-2014
 TavsiyeNo: 66600
Alaaddin beyin ismini çocuğumla ilgili danışman ararken iş yerimdeki arkadaşlardan duymuştum. Ama kendimde araştırmak istedim. Sonra bir de bu site üzerinden buldum. Bir kaç tavsiyeyi okuduktan sonra görüşme yapmaya karar verdim. iki hafta sonraya randevu alabildim. Eşimle birlikte gittik. Güzel bir mekanda çalışıyor. Çocuğumda konuşma güçlüğü ve davranış sorunları vardı. Okul rehber öğretmenide yardım almamızı istemişti. Bizim için neredeyse bir saatini ayırdı dinledi. Kızım normalde doktorları sevmez. yabancı kimselerle konuşmaz ama alaaddin beyin yanından çıkınca randevuyu o almak istemişti. daha öncede bir özel eğitim merkezinden yardım almamıza rağmen hiç memnun kalmamıştık. şimdi dil terapisi hizmeti alıyoruz ve çok memnunuz. herkese kesinlikle tavsiye ederim.

 Can Şener (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 176.240.20.JB

03-01-2014
 TavsiyeNo: 65274
Alaaddin hocayla Denizli Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi olarak düzenlediğimiz Liderlik Okulu projemiz vasıtasıyla tanıştık.Kendisi bize ''Erkekler & Kadınlar'',''Cin Ali Kişisel Gelişiyor'' ve ''Hayatının Lideri Ol'' isimli eğitimleri verdi.Kendisini diğer uzmanlara oranla çok daha samimi buldum.Doğruları söylemekten çekinmeyen birisi,hayalci değil gerçekçi.Özellikle yaşanmış olaylardan örnek vermesi anlattığı konuyu daha iyi kavramama yardımcı oldu.İnteraktif eğitimlerde kendini geliştirirse daha başarılı olacağını düşünüyorum.Kendisi 3 kelimeyle Dürüst,Gerçekçi ve İşine hakim birisi olarak tanımlanabilir. :)

 Çağdaş Zafer ÖZKAN (Danışan)
 IP: 24.133.36.CC

03-01-2014
 TavsiyeNo: 65262
Kendisini Denizli Kent Konseyinin liderlik okulu projesinde kişisel gelişim sunumların da tanıma fırsatım oldu. İlk izlenimim mizacı duruşu tavrı bir kere gerçekten çok doğal ve insana sanki onu yıllardır tanıyormuşcasına güven veriyor çok rahatlıkla her şeyinizi onunla paylaşabilirsiniz. Bilgi birikimini doluluğunu aldığı eğitimlere şöyle bir göz atsanız bile anlarsınız ama bunların da üstünde bu yazıyı da yazma sebebim onu asıl özel kılan şeyi yani o da bir baba eş kısaca bizler gibi olaylara sadece teoride bildikleriyle değil empatiyle tecrübeleriyle bizi gerçekten anlayarak yaklaşıyor. İşini gerçekten severek candan yapıyor çalışırken size yardımcı olduğun da bundan mutlu olan bir terapist önemsiyormuş gibi yapmıyor ÖNEMSİYOR her an yanınızda olmasıyla her şeyiyle harika bir danışman.

 Fevzi ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.251.47.ZYW

21-12-2013
 TavsiyeNo: 64937
Alaaddin beye torunum için başvurduk. Anne babası boşandıktan sonra ciddi davranış sorunları sergilemeye başladı. Anneannesiyle biz baktığımız için ciddi sorun yaşıyorduk. Önce üniversite hastanesine götürdük. İlaç verdiler. 1 ay gibi kullandık ama çocuk uyuşuk uyuşuk geziyordu evde. Bizde öğretmeninin tavsiyesiyle Aladdin beye gittik. Iyi ki de gitmişiz. Bize verdiği ev ödevleri ve çocukla yaptığı terapilerin kısa sürede olumlu etkisini gördük. Her seans bize yeni davranış senaryoları oluşturduğu içinde hiç zorlanmadık. çocuğuna ilaç kullandırmak istemeyen tüm anne babalara tavsiye ederim. Kendisine buradan tekrar çok teşekkür ederim.

 İsmail Site Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.248.54.YD

17-12-2013
 TavsiyeNo: 64851
hayatta en nefret ettiğin şey sınavlardı ve alaattin abi sayesinde bu korkumu yendim. sınavlara hiç çalışmıyordum ve annemle nerdeyse hergün tartışıyorduk :) sonra alaattin abiye gittik. sınavlara çalışmam gerektiğini farkettim. hiçbirşey yapmadan oturmamam gerektiğini öğrendim. alaattin abi çok etkileyici birisi gerçekten onla tanışmanızı önerrim. birçok konuda bilgi veriyor. verdiği bilgileri çok eğlenceli anlatıyor. onun yanına giderken o kadar zorlamıştıki ailemem anlatamam. ama onla tanıştıktan sonra fikirlerim değişti. herhafta kendim isteyerek gitmeye başladım. bana kattıkların için çok teşekkür ederim alaattin abi. senin sayende geleceğim için çabalayacağım.

 GÜLÇİN DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 94.120.83.ZC

17-12-2013
 TavsiyeNo: 64842
Eşimle boşanma aşamasına gelmiştik ama Alaaddin Bey le tanışınca ne kadar yanlış bir yolda olduğumuzu fark ettik.Aramızdaki iletişimin ne kadar zayıf olduğunu anlamamıza yardımcı oldu sağolsun ne kadar teşekkür etsek azdır.En ufak kafama takılan bir soruda hemen yanına uğrayıp fikrini alabiliyorum.Her daim bize vakit ayırabiliyor. Muayene esnasında insanın kendisini çok özel hissetmesini sağlıyor.Eşimle birbirimize daha fazla zaman ayırmayı saygı duymayı ailelerin evliliğimizdeki yeri ve önemini herşeyi biz Dr.Bey sayesinde öğrendik. Tüm sorun yaşayan çiftlere öneriyorum.

 Melda D. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.251.189.ZZC

14-12-2013
 TavsiyeNo: 64773
Alaaddin Hocamız ile ilk kez bir seminerde tanışma fırsatı buldum. Kendisini diğer meslektaşlarından ayıran en önemli özelliği samimi,arkadaşça ve güler yüzlü birisi olmasıydı. Böylece her şeyden önce kendinizi bulunduğunuz yerde rahat hissediyordunuz. Bize vermiş olduğu kişisel gelişim eğitiminde de sürekli teorik bilgiler anlatmaktan ziyade örnekler verip, kendi hayatındaki deneyimleri samimiyetle bizlerle paylaşmıştır. Alaaddin Hocamla geçen bu ilk eğitim sonrasında bile kendime ve hayata olan farkındalığım arttı. kendimi daha fazla tanıyıp olumlu ve olumsuz yanlarımı keşfetmemde yardımcı oldu. Günlük hayatta karşılaştığım olaylarda bir tepki vermeden önce onun anlattığı sihirli şeylerin etkisinin olduğunu gördüm. Şunu söyleyebilirim ki kişisel gelişim yolculuğumda şimdiden, kendisinin çok anlamlı dokunuşları var. Zaten alanında ne kadar başarılı bir kişi olduğunu özgeçmişinden ve yaptığı çalışmalardan da görebilirsiniz. Umarım bu yolculukta herkez, benim gibi onunla tanışma fırsatı bulur. Bol deneyimli ve Arkadaş gibi bir terapist arayanlara içtenlikle tavsiye ederim.. Güzel enerjiniz ve paylaşımlarınız için çok teşekkürler hocam.. :)

 PINAR KASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 94.120.82.YZJ

10-12-2013
 TavsiyeNo: 64669
İnsanın kendisini yanında rahat hissederek duygularını paylaşabileceği ve çocuklar için güzel fikirler pratik davranış metotları öğreten bir danışman. Gönül rahatlığı ile tavsiye ederim. Henüz 2 seans oldu başlamamız fakat olumlu yol aldığımızı düşünüyorum. Bu kadar hızlı netice almakta anne ve baba olarak bizi çok mutlu etti. Düzenli olarak çocuğum ergenlik dönemini geçinceye kadar devam etmeyi düşünüyorum. 2 yıl öncede yine bir danışmana gitmiş ilk seansın ardından bırakmıştık. Çocuklarımıza karşı davranışlarımızda daha esnek katı kuralları olmayan bir uzman Alaattin bey. Karşımızdakinin yenmemiz gereken düşman değil çocuklarımız olduğunun bilinci ile yaklaşım sergiliyor. Daha önceki danışman kesin ve net kurallar koyup robot yetiştirdiğimizi hissettirmişti. Ben kendisini daha sıcakkanlı olur diye tahmin etmiştim fakat gayet ciddi , hasta olsa bile işini aksatmayacak kadar titiz bir insan.

 Hüseyin ESite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.248.54.YD

10-12-2013
 TavsiyeNo: 64665
Alaattin abiyle annemin araştırmaları sonucu tanıştım. Aslında ilk başlarda terapiye gitmek istemiyordum. Sınav kaygısı yaşıyordum ve geçer zannediyordum. Ama denemelerimde aşırı heyecanlanmaya başladım. Sonra gitmeye karar verdim. Üst kat komşumuzun kızıda gidiyordu çok memnun kalmışlardı. Henüz 3.seansımdan daha yeni çıktım. Ama gerçekten güzel çalışmalar yapıyoruz. Sınav öncesi geldiğim için EMDR yaptı bana. Hipnoz gibi birşeydi. Etkili oldu. Sınavda kendimi rahat hissettim. Şimdi 2.sınava yine birlikte hazırlanıyoruz. Çok güzel eğitimler verdi. Birçok yanlışımı görmemi sağladığı için ona teşekkür ediyorum. Herkes terapiye karşı önyargılı oluyor ama bence gidip alaattin abiyle tanışın. Kesinlikle çok memnun kalacaksınız.

 GÜL (Danışan)
 IP: 88.250.175.DC

01-11-2013
 TavsiyeNo: 63729
Sayın Alaaddin Debgici ile aynı şirkette çalışıyorduk. İş yerinde yaşanan olumsuzluklarda yardımcı oldu. Sorunun kimde ve nasıl olduğu gibi durumlarla değil de daha çok çözüm odaklı olarak yol gösterdi. Sürekli olarak kendini geliştirmek için ve topluma yararlı olabilmek için çeşitli seminerler düzenleyerek katkı da bulunması diğer uzmanlardan onu ayırdığını düşünüyorum. Alaaddin Bey'i başarılı,çalışkan ve özgüveni yüksek bir insan olarak tanımlayabilirim. Bence kişisel özellikleri güleryüzlü,akılcı ve güvenilir olmasıdır.Çalışma ortamındaki herkes güler yüzlü ve sevecendir.Çalışma ortamını ise insanın kendisini rahat ve huzurlu hissedebileceği bir yer olarak özetleyebilirim.

 H.Ö (Danışan)
 IP: 88.251.24.YFZ

25-09-2013
 TavsiyeNo: 63100
Bu uzmanla bir arkadasimin tavsiyesi üzerine tanistim. Evlilik terapisi aldim. Eşimle çözemediğimiz ailevi sorunlarin çözümleri hakkinda bize yollar gösterdi. Tek bir cozum yerine yollar gosteriyor. Kulturumuze uygun tavsiyelerde bulunuyor. Guleryuzlu, insancil ve konuskan biri. Bazen ne soyleyeceginizi bilemediginizde anlatmak istediklerinizi kelimelere dokmenize yardimci olan biri. Calisma ortami gayet dinlenfirici kendinizi iyi hissetmenize yardimci bir ortam. Yaninda calisanlar da guler yuzlu ve sevecen indanlsr.

 seher (Danışan)
 IP: 78.188.192.ZBJ

11-09-2013
 TavsiyeNo: 62841
merhabalar; kendisini internetteki araştırmalarım sonucu buldum vede bu yaşına istinaden yapmış olduğu etkinlikler oldukça etkileyici idi.Oğlum ile ilgili tek bir seansımız oldu vede bu tek seansla bile bazı şeylerin değiştiğine inanıyorum.bakış açısı ve olaylara yaklaşımı pozitifdi.Kendimin dahi içinde olduğum fakat farkına varamadığım ayrıntılara dikkatimi çekti. Umduğumdan daha farklı geldi fakat dediğim gibi tek bir seansdı. Ortamı vede çalışanları sıcak,samimi,güleryüzlü idiler.Genelde bu tarz yerlerde ( hastane ; özel muayene ;... ) kasılırım .Ortamdan dolayı çok sıkılmadım. Bakış açısı vede yaklaşımlarının nereye vardığının bilinci için olumlu bir hizmetti.Sadece bu şekilde bir yardım için bile tavsiye ederim... Teşekkürler

 ceylan (Danışan)
 IP: 88.249.248.ZZC

02-07-2013
 TavsiyeNo: 61623
Biz ilk kez Alaaddin Bey'e aile içi yaşadığımız sorunlar yüzünden gitmiştik . Evliliğimiz uçuruma doğru sürükleniyordu diyebilirim. Çok ciddi sıkıntılar yaşıyorduk .Alaaddin Bey'le görüşüp konuştuktan sonra aslında eşimle aramızda hiçbir sorun olmadığını, etrafımızdaki ailelerimiz yüzünden huzursuzluk yaşadığımızı farkettik. Tabi bunu farkettiren Alaaddin Bey oldu. Bize bazı önerilerde bulundu .Bizde dediklerini yaptık ve eşimle artık daha sağlıklı evlilik yürütüyoruz .Kesinlikle çok faydasını gördük ve evliliğinden şikayet eden tüm çiftlerin kendilerine ve eşlerine son bir şans daha vermelerini ve Alaadin Bey'e danışmalarını tavsiye ediyorum.EVLİLİĞİMİ KURTARDIĞINIZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM ALAADDİN BEY ALLAH RAZI OLSUN...

 GÖKHAN (Danışan)
 IP: 78.189.237.ZZZ

25-06-2013
 TavsiyeNo: 61538
Alaaddin beyle komşumuz tarafından tanıştık Alaaddin bey Oldukça profesyonel bir insandır çocuğumun üstün zekası dolayısıyla ders yapma ödev yapma sorunlarında biraz oğlumuz bizi zorluyordu 6 seyansla çocuğumuzu oldukça düzelmeler arkadaş içi ve öğretmenlerine karşı biraz daha ciddi davranılması ödevlerin belirli zamanlarda yapılması bir kaç etkinliklerle bizlere verilen görevlerdende çocuğumuzun geleceği biraz değişti 3-4 seastan sonrada tam tamına iyi olacağına eminim Alaaddin bey oldukça cana yakın her türlü konuda bilgi alışverişi yapılabilir çalışmasından dolayı ve alakasından dolayı kendisini tebrik ederim.GÖKHAN-ALİYE DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı

Psk.Kamil ERTEKİN
Denizli - Psikolog

27-05-2013
 TavsiyeNo: 61020
Alaaddin Bey çalışma arkadaşımdır. Kendisi ile beraber 4 aydır aynı kurumda çalışmaktayız. Çocuk ve ergen psikoterapisi yapmasının yanı sıra aile danışmanlığında etkin bir uzmandır. Denizli ve çevre illerden gelen danışanları ile etkili psikoterapi seansları yapmaktadır. Birlikte çalıştığımız dönemde danışanları kendisinden zorlanarak boş randevu saati bulmaktadır. Alaaddin bey etkin bir psikolojik danışman olmasının yanı sıra problem çözme yeteneği ve organizasyon yeteneği yüksek bir bireydir. Birlikte çalıştığımız kurum bünyesinde birçok eğitim düzenlemiş, alanında yetkin kişileri Denizli’de ağırlamış konferanslar düzenlemiştir. Mesleki olarak sürekli kendisini yenilemekte ve yenilenmiş halini seminerler vererek Denizli halkı ile paylaşmaktadır. Hatta, ben kendisine bu tavsiye yazını yazarken, kendisi Denizli’nin bir ilçesinde seminer vermektedir. Bu şekilde üretken ve problem çözme yeteneği yüksek bir çalışma arkadaşım olduğu için kendimi şanslı hissediyorum. Kendisi ile uzun seneler çalışma arzusu duyuyorum.

Psk.Çağla Tuğba DORTLUOĞLU
İstanbul - Psikolog

08-05-2013
 TavsiyeNo: 60534
Alaaddin Bey ile kendisinin de ortakları arasında bulunduğu Nörobilim Akademi bünyesinde düzenlediğimiz Çocuk Testleri eğitimi vesilesi ile tanışma fırsatı buldum. Organizasyonun en başından organizasyon sonrasına kadar detaylar konusundaki hassasiyeti, titiz ve prensipli çalışması oldukça dikkat çekiciydi. Alanda var olan pek çok eğitime katılması ve halen kendisini geliştirmeye devam etmesi de takdir ettiğim önemli yönlerinden birisi. Aile danışmanlığı, çocuk danışmanlığı yapmakta ve travma konularında EMDR yöntemi ile danışanlarını kabul etmektedir. Onun gibi prensipli ve çalışkan bir meslektaşımın Denizli için bulunmaz bir nimet olduğu kanaatindeyim. Bu sebeple Denizli ve çevre illerde çocuk, ergen ve aile konusunda destek arayan herkese gönül rahatlığı ile kendisini tavsiye ederim.

Dr.Cengiz GÜNEŞ
Denizli - Doktor

27-03-2013
 TavsiyeNo: 59348
Kendisini yetiştirmiş, bilgi ve birikimini arttırmış, yaklaşımı her zaman olumlu olan , samimi ve zeki bir danışmandır. Gerek eğitim danışmanlığı konusunda gerekse bireysel terapiler konusunda her psikiyatri uzmanının birlikte çalışmak isteyeceği bir profesyoneldir. Çocuk ve ergen gibi yönetmesi zor olan bir alanda yaptığı başarılı çalışmalar ile kendisini diğer meslektaşlarından bir adım öne taşıyabilmiştir. Üstelik okullarda verdiği seminerler ve çalıştığı merkezde düzenlediği eğitimler ile meslektaşlarının eğitimine de katkıda bulunmaktadır. Başarılarının devamını diliyorum.

 özlem dSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.251.32.WY

29-12-2012
 TavsiyeNo: 56711
merabalar adım özlem dSite Editörleri Tarafından Kapatıldı birgün hastaneden çıkarken bir binanın camında bir isim gördüm bu isim benim sıkıntılı bir anımda karşıma çıktı ve ben kendisini hiç tanımadan randevu aldım içimden bir ses bu kişi sana yardım edecek diyordu ve gittim önce kendimi tanıttım hayatımı anlattım ve kendisine sordum bana yardım edebilirmisiniz diye kendisini tanıyıp tanımadıgımı sordu bende tanımıyorum dedim ve başladık hayatımda belki kimseyle konuşmadıklarımı saygıya deyer hocam aladdin debgiciye anlattım ve onun sayasesinde tamamını yapamasam bile birçok şeyi deyiştirmeyi başardım meyer kendim için hiç yaşamamışım onu farkettim yıllarca insanlarla ugraşmaktan varlıgımı bile unutmuşum şimdi birazdaha iyiyim sadece kendim ve ailem için ugraşıyorum özellikle akrabaları hayatımdan çıkardım desek olur bana sürekli zarar veren insanlardan uzak duruyorum artık eşimlede konuşmakatan çekinmiyorum ben kendisini herkeze şiddetle tavsiye ediyorum gidin göreceksiniz

 merve (Danışan)
 IP: 188.41.253.YJD

29-12-2012
 TavsiyeNo: 56710
Merhaba. Alaaddin beyle daha once hastasi olan sevda hanim ve kuzenim ve birkac kisinin tavsiyesi uzerine tanistim.Tedaviye gitme nedenim ailevi sorunlarim ve ozel hayatimdaki yasadigim mutsuzluklar uzerine oldu. Hayattan bir beklentim kalmadigi ve hep artik mutsuz olacagimi dusunmeye baslamistim. Ailemi ailem gibi degil sanki bir dusmanimmis gibi goruyordum ve surekli tartisiyorduk. Alaadiin beyin bu alandaki uzmanligi ve derin bilgisi sayesinde bu sorunlarimı cozmekteyım.Tedavımız devam etmekte.Hastalarina olan titizligi sayesinde gizlilik konusunda supeniz olmasin. Cok eglencelidir kesinlikle sizi sıkmaz. Psikolog gıbı degıl arkadas, abı, dost gıbıdır yabancı gıbı hıssetmemenızı saglar. Bır psıkologa ıhtıyacınız varsa hıc tereddut etmeyın bıran once ırtıbat kurun vakıt kaybetmeyın. Kendısıne tekrar burdan coookkk tesekkur ederım. Iyıkı varsınız.

 G.Şfk (Danışan)
 IP: 88.248.54.YD

04-12-2012
 TavsiyeNo: 55946
Nörobilimi 2 gün önce gazetede okudum, yiğenim için zeka testi uygulamak istiyordum. Araştırınca bu sitedede alaadin beyin ismini gördüm. Randevu aldım. alaadin beyle randevumuz güzel geçti. yiğenime ders çalıştırırken zorlanıyordum anlamıyor gibi geliyordu. alaadin bey bu durumun nedenlerinden bahsetti. öğretmenimizede rapor gönderdi. şimdi hafta sonuna yiğenim için test randevu aldık. bakalım 2 saat sürecek bir test uygulanacak. alaadin beyle görüştükten sonra gerçekten stresim azaldı. ben çok kaygılanıyordum. güzel bir yer başarılarının devamını dilerim. ilgisi için teşekkürler. gitmek isteyen herkese tavsiye ederim.

 seda moralıgil (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.187.205.ZB

03-12-2012
 TavsiyeNo: 55927
Alaaddin Bey ile aynı kurumda çalıştım. Olaylara farklı bakması onun en önemli özelliği bence. Ben de psikolojik danışmanım, ondan öğrenecek birçok şey olduğunu düşünüyorum. Sürekli kendini geliştiren hırslı biridir. onun düzenlediği eğitim grubuna da katılmıştım. Sıfır hatayla çok güzel bir organizasyon yapmıştı. Mesleğini önemseyen, faydalı olmaya çalışan, zirveyi kesinlikle hak eden biri bence. Çok iyi yerlere geleceğine eminim. Çalışmalarında başarılar dilerim Alaaddin hocam...

 K.atabey (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.162.243.YY

30-11-2012
 TavsiyeNo: 55874
Alaaddin ile aynı üniversiteden mezun olduk.Okulumuz alanında iyi eğitim veren kurumlardan biri .Buna ilaveten,Alaaddin, kendini geliştirmeye,alanında eğitimler almaya ve yenilikleri takip etmeye devam etmiş başarılı bir danışmandır. Mesleğini severek ve önemseyerek yapar.Sevecen ve güleryüzlü olması, profesyonel yaklaşımı sizi kendine çekecek ve aldığınız danışmanlık hizmetinden memunun olarak ayrılmanızı sağlayacaktır. Bundan sonraki surecte de mesleginde en iyi sekilde ilerliyecegine eminim, yolun acik olsun arkadasim.

 mustafa (Danışan)
 IP: 88.229.23.ZZ

01-11-2012
 TavsiyeNo: 55103
Alattin beyle denizliye tatil için geldiğimde tanıştım. Ben üniversite öğrencisiyim. Uzun süredir devam eden ciddi takıntılarım var. Bu takıntılarım arkadaşlarımla ilişkilerime bile zarar vermeye başlamıştı. Arkadaşlarım bile benden uzak durmaya başlamıştı. Alaattin beyi tatil için geldiğimde denizlide bir arkadaşım önermişti. Kendiside gidiyormuş. Bende biraz internette falan araştırdım. Gitmeye karar verdim. Zaten ön görüşmelerden ücrette almıyordu. Eğer istersem devam ederim diye düşündüm. İyikide gitmişim. Bir kaçkez hastanede birkaç kezde aile terapi merkezlerinde kendisiyle görüşmem oldu. Yaz tatilinde tüm sorunlarımla ilgili cidi gelişmeler kaydettim. Şimdi şubatta tekrar kontrolüm var. Hiç kimseye alattin beye gidin demem. Araştırın derim. Çünkü araştırdığınızda sizde göreceksinizki ondan randevu almışsınız. Her şey için çok teşekkür ediyorum.

 Huseyin Cetin (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 92.40.253.JC

03-03-2012
 TavsiyeNo: 48947
Alaninda Cok profesyonel bir insan..yayinlamis oldugu kitaplar ve vermis oldugu seminerler isinde ne kadar uzman oldugunun buyuk bir kaniti..Disiplinli ve basarili bir yasam bicimi,basarilarla dolu bir ozgecmisi var.Kendisini okul yıllarından bu yana taniyorum.Kendisi gibi birçok psikolojik danışman arkadaslarım oldu,fakat bu ısı benimseyen,bölümünde ilerlemek bir yana bilimi ilerletecegi görüşünde oldugum tek psikolojik danışman arkadasım.umarim kendisini tanıma sansi bulursunuz.sizlere faydalı olacağından şüphem yok..

 Serhat ATALAY (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.252.191.L

25-02-2012
 TavsiyeNo: 48723
Merhabalar.Alaaddin hocamla beraber çalışma fırsatı buldum. Hem kişilik hem meslek anladımda takdir ettiğim nadir insanlardandır. Güzel sohbeti, mesleki birikimi ve dostluğuyla inanılmaz doğru bir insan. Çalışma süresince beraber planladığımız etkinlikler öğrencilerimize çok faydalı oldu. Ben de zaman zaman kendisinden psikolojik danışmanlık anlamında yararlardım. Editörlüğünü yaptığı e-dergi ve yayınları birçok anlamda hayata bakışımı değiştirdi. Özellikle aile yaşantısı ve çocuk konuları üzerine yazdığı yazılar okunmalı bence. Psikolojik danışmanlık konusundaki ilk adresiniz Alaaddin DEBGİCİ olmalı...

 A.Y. (Danışan)
 IP: 178.233.130.YBW

16-02-2012
 TavsiyeNo: 48429
üniversite yıllarım başında meslek lisesi mezunu olduğum için seçmiş olduğum okula derslerime uyum sağlayamamıştım. hazırlık sınavını geçemediğim halde aileme geçtiğimi söylemiştim daha sonra derslerim daha da kötüye gitmeye başlamıştı. Aileme bir şekilde söylemem gerektiğini ve ders çalışma konusun da daha farklı metotlar denememi tavsiye etmişti. Ne kadar erken aileme söylersem o kadar çabuk kendime karşı güvenimin geleceğine beni ikna etmişti. Acıkça çok fazla uzman tanımıyorum ama bana samimi ve kendini en iyi şekilde yetiştirmiş, anlattıklarımın her kelimesini dikkatle takip ederek, sorumluluk sahibi ve em-pati kurarak beni çok iyi anlamış olması bana göre çoğu uzmanlardan daha başarılı olduğunu gösteriyor. yeri geldi arkadaş canlısı ve güler yüzlü bazen de ciddi oldu.

 aykut karahan (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.188.166.ZYC

14-02-2012
 TavsiyeNo: 48349
Bir insanı tarif ederken ya da tanıtırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta o kişiyle ilgili okuyanların zihin dünyasında doğru imajinasyonların uyanmasını sağlamaktır. Tabi ki bu yorumcunun gözünden onun baktığı pencereden olacaktır. Bende Alaattin hocamı kendi gözümle ve zihin dünyamla çok kısa ve özet olarak anlatacak olursam, Alaattin hocam çok genç olmasının avantajlarını üzerinde taşıyan bir insan. Güleryüzlü ve cana yakın. Beden dilini iyi kullanan bir karakter. Bu gençliğin verdiği dinamizm onu çok heyecanlı ve hareketli kılıyor bu duyguları ile etrafındakileri de etkileyebiliyor. Her insan için gençlik aynı zamanda tecrübe azlığı gibi bir sorun oluşturduğu düşünülse de, Alaattin hocam gibi araştırmayı çok seven, alanıyla ilgili yenilikleri ve gelişmeleri sıcağı sıcağına takip eden kişiler için bu bir sorun olmaktan çıkmaktadır. Tabi yukarıda saydığım bütün bu özellikler bir DANIŞMANda bulunması gereken kritik özellikler olduğundan, gönül rahatlığı ile kendisiyle tanışmanızda faydası olacağını düşünmekteyim. Kendisini aynı zamanda organizasyon becerisi olarak; hem ortak tanıdıklarımız vasıtasıyla hem de kendi gözlemlerim sonucunda, çok üst düzey bir yetenekte olduğunu söyleyebilirim. Bence sizlerde onun bu yeteneklerinden en kısa sürede faydalanmalısınız.

 Aylin Timur (Danışan)
 IP: 78.175.24.BB

14-02-2012
 TavsiyeNo: 48348
Ben Alaaddin Beyi yaklaşık 2 ay önce kucukinsan.com aracılığıyla tanıdım. Site aracılığıyla çocuklarıyla sorunu olan ailelere yardımcı olmaya çalışıyordu. Bu davranış başta beni ve eminim danışan diğer insanları çok memnun etti, çünki diğer psikolog yada danışmanlar gibi abartı rakamlara deneyimlerini satmayıp insanlara daha uygun yollarla ulaşıp yardımcı olmaya çalışıyordu. Bende kendisine oğlumla ilgili kafamı kurcalayan birkaç problemi danışmıştım, çok ilgilendi ve yol gösterdi... Mesleğinde başarılı ve iyi bir aile babası olduğunu düşündüğüm Alaaddin Bey'i herkese tavsiye ederim.

 Bengu Tekinalp (Danışan)
 IP: 95.0.37.ZB

14-02-2012
 TavsiyeNo: 48344
Alladdin'i once lisans ogrencim olarak daha sonra cok saygideger bir meslektasim olarak tanidim. Alaaddin, mezun olduktan sonra Turkiye'de cok onemli bir boslugu duzenledigi egitimler ve sundugu psikolojik danisma hizmetleriyle kapatmistir. Alaaddin mesleginde kendini gelistirmis, alaninda uzmanlasmis, cok titiz, meslegini hakkiyla yerine getiren bir profesyoneldir. Alaaddin'i tum gonlumle gerek psikolojik danisma hizmeti almak, gerekse uyguladigi egitimlere katilimci olmak ve onunla egitim duzenlemek acisindan tavsiye ediyorum. Yard.Doc.Dr. Bengu Erguner-Tekinalp Drake Universitesi, Ogretim uyesi ABD

Psk.Pınar ERSÖZ
İzmir - Psikolog

07-02-2012
 TavsiyeNo: 48086
Alaaddin Debgici yi organizasyonunu yaptığı "Aile Terapisi"eğitiminde ilk tanıdım.Sonrasında diğer eğitim organizasyonlarına katıldım.Organizasyonlarının oldukça güzel,titizlikle hazırlanmış,tüm ayrıntıları düşünülmüş olması dikkat çekiciydi.Akabinde bu kadar degerli bir hocaların organizasyonunu yapan Alaaddin bey le tanıştığımda şimdiye kadar tanımamış olmama üzüldüm.Birden fazla kitap yazmış,bir çok mesleki eğitime katılmış,iletişim dili kuvvetli,yaratıcı,girişken bir meslektaşım.Kendisi projeleri ile bana da esin kaynağı olmaktadır.Kendisine mesleki anlamda başarılarının devamlılığını diliyor ve Denizlide psikologa ihtiyaç duyanların Aladdin Debgici ye başvurmalarını tavsiye ediyorum.Psikolog & Aile Danışmanı Pınar ERSÖZ

 Ece Nur (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.231.231.YZL

06-02-2012
 TavsiyeNo: 48055
O bir Profesyonel. Sadece akademik öz geçmişinden bahsetmiyorum, her yönüyle; aldığı-fazlasıyla verdiği eğitimler, yaşam tarzı (hayata bakış açısı), ilgi alanları, .. her şeyiyle dolu dolu bir arkadaş. MESLEĞİNİ YAŞIYOR diyebilirim ki eğer yorumumu okuyorsanız şu an, bu yorumum sizi ona götürecektir(Düşüncem o ki; mesleğini hayatına adapte edebilmiş bir insandan daha başarılı biri yoktur.) Kendisini gözlemleme şansı yakaladığım çok vaka oldu. çok sakin, sabırlı, dikkatli, dinlemeyi bilen, her daim kendini yenilemeyi amaçlamış tam bir aksiyon insanı ve Denizlide (bence Türkiyede de adını duyuracak) parmakla gösterilebilecek biri.

 ilhami ayhan (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 188.3.129.YDB

27-01-2012
 TavsiyeNo: 47681
Alaaddin üniversiteden sınıf arkadaşım. Özellikle son yılımızda yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmedi dersem yeridir. Olaylara farklı bakış açısı, pratik zekası, iletişim alanındaki doğal yeteneği, dürüstlüğü, çok yönlü oluşu, duygusallığının yanı sıra mantığından da hiç bir zaman ödün vermeyen, hayal kurmayı seven ama hayal perest olmayan, özü sözü bir, olabildiğine doğal, samimi, insanları seven, paylaşmayı ve yardımlaşmayı kendisine ilke edinmiş, sosyal, hedef belirlemede ve belirlediği hedefleri gerçekleştirmede atacağı adımları çok iyi seçen tam bir proje adamı çok iyi bir lider ve çok iyi bir aile babası. Mesleki açıdan her daim kendisini yenileyen, işiyle özel hayatını hiç bir zaman birbirine karıştırmayan, psikolojik danışmanlık vasıflarını fazlasıyla kişiliğine sindirmiş, maddi getiriden çok iş doyumunu ön planda tutan, işten kaçmayan, alanda gelecekte ismini fazlasıyla duyacağımız iyi bir danışman. Alanda onu diğerlerinde ayıran en büyük özelliği bence gençliği ve dinamizmi. Tekrar diyorum önümüzdeki yıllarda bu ismi çok daha fazla duyacaksınız alanda 35 yaş civarında gelinebilecek noktaya o daha 29 yaşında gelmiş durumda.

 Burcu Eroğlu (Danışan)
 IP: 81.215.142.ZZF

25-01-2012
 TavsiyeNo: 47630
alaaddin hocamızla KYK da kisisel gelisim kursunda tanıstık ve kendisinin kesinlikle bu kursu hakkıyla verdiğini düsünüyorum çünkü bu kursun bana ve arkadaslarıma çok büyük katkıları oldugunu düsünüyorum.Bu sekilde düsünmem de ki en büyük etken tabi ki de hocamızın meslegini olabilecek en iyi sekilde yapmasıdır. Kendisi arkadas canlısı ve güler yüzlü bir kisilik her hangi bir problemde süphe duymadan danısa bileceginizi garanti ederim çünkü kendisi sorununuzu çözmek için elinden gelen herseyi yapacaktır.

 R (Danışan)
 IP: 94.120.84.ZCJ

25-01-2012
 TavsiyeNo: 47613
Alaaddin beyle bir tv programı sayesinde tanıştım iyiki o programı izlemişim hemen randevu alıp kendisiyle tanıştım iyiki tanımışım daha öncede destek almıştım ama aldığımı sanmışım şimdi gercekten doğru adreste olduğuma inanıyorum artık alaaddin bey sayesinde birşeyleri isteme yada reddetme özgürlüğüne sahibim yaşım 35 biraz gec kaldım ama zararın neresinden dönersem kardır diyerek yola devam alaaddin beyle sizde hayatınızla ilgili sorunlar yaşıyorsanız bence hic düşünmeden kendisine danışabilirsiniz hayat paylaştıkça güzel

 FEYZİ ÖSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.251.2.ZJJ

25-01-2012
 TavsiyeNo: 47589
Arkadaşımın tavsiyesi üzerine Alaaddin Beyle tanıştık. Eşimle yaşamış olduğumuz iletişim çatışmalarını/kazalarını onun profesyonel ve samimi yardımı sayesinde çözüme kavuşturduk. Terapilerde samimi, kültürümüze paralel, çözümleyici ve yol gösterici önerileriyle bize yardımcı oldu. Samimi, Güler yüzlü, Profesyonelce sunduğu hizmetten ve çalışma arkadaşlarından çok memnun ayrıldık. Biz eşimle 4 yıldır çözemediğimiz sorunları 4 seanslık aile terapisinde çözüm bulduk

 ESRA (Danışan)
 IP: 88.244.223.FL

23-01-2012
 TavsiyeNo: 47542
Alaaddin beyle tanışalı 2 hafta oldu.kendisini bu siteden bulmuştum yapılan yorumlarında etkisiyle kendisinden randevu aldım ve çok dogru bir karar verdigimi düşünüyorum.Ben erkek arkadaşım ve ailemle yaşadıgım sorunlar nedeniyle bir çöküntü içindeydim ve ilk terapiden sonra inanılmaz rahatladım.terapim hayla devam ediyor ve ben içinde bulundugum durumdan kurtulacagıma eminim.gerçekten içten ve samimi birisi.Herkezede gönül rahatlıgıyla tavsiye edebilirim..

 BİRCAN (Danışan)
 IP: 176.240.21.ZBB

20-01-2012
 TavsiyeNo: 47467
merhaba, ben Alaaddin beyi bu siteden buldum.Tavsiyeleri okuduktan sonra hemen randevu aldım.Kendisiyle tanıştığımda doğru adreste olduğumu anladım.Sıcak kanlı ve ailemizden biri gibi olduğu için ona özel hayatımızı anlatmaktan hiç çekinmedik.Ayrıca eşimde çok içe kapanık ve bu konuda ön yargılı düşünen biriydi ama kendisini tanıdıktan sonra ikinci randevuyu eşim almıştı.Biz evlilik terapisi için yardım aldık ve çok mutlu ayrıldık.Artık birbirimizi daha ii anlıyor ve daha saygılı davranıyoruz.Ayrıca terapimiz bittikten sonra kendisinin yazmış olduğu kitaplarlada çocuk eğitimi ve mutlu bir aile için bilgi almaya devam ediyoruz.kitaplarıda çok akıcı ve yormayan bir dille yazılmış.herşey için çok teşekkürler.

 Gülten (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 81.215.236.YFW

11-01-2012
 TavsiyeNo: 47219
4 yaşındaki oğlumu kreşe verdik ve 2 hafta içinde oğlumda inanılmaz gerilemeler oldu. ilk günler okula giderken hiçbir sorun çıkartmayan oğlum son günler beni bırakmak istemedi ayrıca inanılmaz derecede ağlamaya başladı ve gün içinde 2 kez altına kaçırdı. ne yazık ki okulda danışabileceğim bir uzman yoktu, öğretmenide beni aydınlatamadığı için bu durum karşısında hemen kendisini aradım ve bana çok yardımcı oldu. Sayesinde oğlum eski haline döndü. Görüşmek isteyen herkese tavsiye ederim...

 Neriman (Danışan)
 IP: 88.250.175.DC

06-01-2012
 TavsiyeNo: 47036
Kendime olan güven sorunlarım ve ailemle yaşadığım problemler sebebiyle psikiyatriste gitmiştim. Oda Alaaddin beyi önerdi ve terapi almamın benim için daha yararlı olacağını söyledi. İlk başlarda sorunların farkında değildim ama iş yerime dahi yansıyordu. Kendimi işime veremiyordum ve çalışma arkadaşlarıma karşı hep kötü davranıyordum insanlar benden uzaklaşmaya başladı. 1,5 aydır alaaddin beyden terapi desteği alıyorum. bu günde yine seansım vardı. üzerimden büyük bir yük kalkmış gibi hissediyorum. bana küçük sorun gibi gelen ve çözülmeyen şeyleri alaaddin beyle beraber aştım diyebilirim. çevremdekiler bile bu değişmenin farkında. bu gün babam ve annemde geldiler. illa teşekkür edeceğiz biz diye. alaaddin beye herşey için teşekkür ederim.

 Ozan KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.250.175.DC

05-01-2012
 TavsiyeNo: 47008
merhaba. bir gün babam geldi ve hadi senle bir doktora gideceğiz dedi. alaaddin abinin çalıştığı yer nörobilim tıp merkezi babamın iş yerine yakın. ordan gelip gelçerken benim gibi bir sürü öğrenci geldiğini görünce gidip tanışmış benide götürdü. aşırı öfkeliydim okulda arkadaşlarımla kavga ediyordum. öğretmenimde babamı sürekli çağırıyordu. alaaddin abiden randevu almış ilk gittiğimde istemiyordum sonra gide gide alıştım ve alaaddin abiyi sevdim. çok komik birisi sürekli benimle iyi anlaşıyor. bana arkadaşlarımla ilişkilerimdeki hatalarımı gösterdi. onları farketmemi sağladı. evde anne babamla ilişkimin benide etkilediğini farkettim. ilk başlarda sanki hep annemler ve arkadaşım suçluymuş gibi geliyordu ama artık kendimde hatalarımı farkettim. iyiki alaaddin abiye geliyorum.

 Muhammed NSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.250.175.DC

02-01-2012
 TavsiyeNo: 46875
Oğlum ilköğretim 4.sınıf öğrencisi. Veli toplantısında yaptığım bir görüşmede öğretmeni dikkatinin dağınık olduğunu derste sürekli başka şeyler düşündüğünü söyledi. Yazılıları yapmadan yapıyordu. Basit hataları görmezden geliyor sonradan farkettiğinde de üzülüyordu. Normalde başarılı bir öğrencidir. Öğretmenin tavsiyesi üzerine alaaddin beye geldim. gelmeden önce araştırdım ve bu sitedeki yorumları okudum. bir aydır devam ediyoruz. Dikkat eğitimi için geliyoruz. Ev içinde güzel ödevler veriyor. alaaddin beyin verdiği çalışmalar ilk haftadan kendisini gösterdi. Öğretmenide farketti. Geçenlerde matematikten 95 aldı. Yaşadığım mutluluğu bilemezsiniz. Ödediğim her kuruş helal olsun.

 ERHAN (Danışan)
 IP: 78.166.63.ZJ

02-01-2012
 TavsiyeNo: 46859
Alaaddin beyle Kahramanmaraş'da görev yaptığı zaman tanıştım. Aile hekimimin tavsiyesi üzerine gittim. Kişisel sorunlarım vardı ve psikolojik olduğunu söylediler. Uykuya dalmakta ve uyumakta zorlanıyordum. Öğretmen olmama rağmen okula gitmek ve derslere girmek istemiyordum bu iş yaşamıma ve aile yaşamıma da yansımıştı. 2 ay boyunca Alaaddin beyden terapi desteği aldım. O zamanlar Rehberlik Araştırma Merkezinde görev yapıyordu. İyi ki de gitmişim. Hayatımda görmediğim birçok şeyi görmemi sağladı. Şimdi 20 aylık bir çocuğum var ailemde ve işimde çok mutluyum. Denizliye transfer olduğunda çok üzülmüştüm. Ama başarılarının onu bir yerlere getireceğine şüphem yok. Kendisine başarılar dilerim. ihtiyacı olan diğer insanlara da faydalı olacağına inanıyorum. İyi bir terapiste gitmek isteyen herkese tavsiye ederim.

 derya (Danışan)
 IP: 78.168.215.YYC

02-01-2012
 TavsiyeNo: 46858
allaaddin bey le kardeşimin üniversite tercih dönemi ve eşimin askere gittiği sıralarda kızım 5 yaşındaydı bazı sorunlar yaşamıştık kızımla o dönemi nasıl atlatacağımız konusunda bilgiler almıştık.ufak tüyolarla büyük sorunları hallettik diyebilirim aynı durum kardeşim içinde geçerli tabi..en beğendiğim yönü sizinle ilgili bir sorunu konuşurken kendinden örnekler vererek anlatması pozitif düşünmesi vs. konusunda farkında olmadan sorununuza çare olması harika.teşekkürler

 zekiye fırat (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 85.99.31.DC

01-01-2012
 TavsiyeNo: 46846
Alaaddin Attar Debgici uzun yıllardır tanıdığım bir arkadaşımdır. İyi bir ailede yetişmiş olması ve iyi bir aile kurmuş olması onu benim gözümde empati yeteneği gelişmiş bir danışman haline getiriyor. okul yıllarından itibaren işinde başarılı olacağının sinyallerini veriyordu çevresine.. insanlarla yakın ilişkiler kurmayı bilen, sıcak, samimi ve güven veren bir insan olmasının avantajını işine de en güzel şekilde yansıttığına inanıyorum. mesleğini severek yapması en büyük artılarından bir tanesidir bence... mesleki açıdan başarılarının devamını diliyorum.....

 ERHAN KALIN (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.174.211.FF

01-01-2012
 TavsiyeNo: 46836
Allaaddin Debgici kardeşimi üniversite yıllarımdan tanıyorum.Aynı sınıfta 4 yılı paylaştığım değerli kardeşlerimden,arkadaşlarımdan biri.Kendisi Üniversite yıllarında farklı olma,farkını ortaya koyma,iyi rehber öğretmen,iyi danışman olma çabası içerisindeydi.Artık bugün görüyorumki bu farkı,farklılığını ortaya koymuş,kendini ispatlamış psikolojik danışmanlardan,terapistlerden biri olmuştur. Bu farkıylada danışanlarına en güzel hizmetleri sunmuştur.Kendisine insanlara,insanlığa hizmet etme yolunda başarılar dilerim.Yolun açık olsun kardeşim

 Alperen ASite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.250.175.DC

31-12-2011
 TavsiyeNo: 46822
Ben özel servergazi ilköğretime gidiyorum. Alaaddin abiye öğrenci koçluğu için geliyorum. Gelmeye başladığım günden bu yana gerçekten çok önemli gelişmeler kayıt ediyorum. Benimle ilgili yaptığı testler eksiklerimi ortaya çıkarmama yardımcı oldu. Gerçektende çok çalışıyor ama başarılı olamıyordum. Artık eksiklerime yönelik çalışmalar yaparak zayıf yönlerimi güçlendirdik. Şimdi ders çalışmalarımın karşılığını alabiliyorum. Yazılı notlarımda ve sınavlarımda gerçekten yükselmeler var.

 Osman KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.250.175.DC

31-12-2011
 TavsiyeNo: 46813
alaaddin abiyle ilgili ne yazsan diye uzun uzun düşündüm bir türlü bulamadım. sonra içimden geçenleri yazmaya karar verdim. ben denizli çivrilden geliyorum daha önce psikiyatriste gidiyordum 2 yıl gittim. dikkatimi derslere vermekte zorlanıyordum ve ders çalışamıyordum annem stres yapıyordu buda benim derslerden iyice soğumama sebep oluyordu. psikiyatrist bizi alaaddin abiye yönlendirdi. dikkat çalışması yapmak için. 6 kez gittim ve hala da devam ediyorum. beraber bana özel olarak bir program hazırlayıp dikkat çalışmaları yaptık. çok eğlenceli oluyordu ama bunlar benim dikkatime yansıdı. sınavlarda kafam hep başka şeylere dalıyordu. artık daha iyiyim. bana sürekli evde yapmam gereken dikkat ödevleri veriyor onlarıda yapıyorum. alaaddin abiye gelmeden önce yaşlı birini bekliyordum genç olduğunu görünce ısındım. iyiki gelmişim. herkese tavsiye ediyorum.

 Coşkun (Danışan)
 IP: 95.8.245.FB

30-12-2011
 TavsiyeNo: 46792
Alaaddin beyi internetten buldum, bu sayfadan okudugum yorumların da etkisi olmustu ancak yapmış oldugumuz 3 seanstan sonra ne kadar dogru bir tercih yaptıgımı farkettim. kendisiyle görüşmeden önce psikolojik olarak bir çöküntü içindeydim, hemen ilk seanstan sonra Alaaddin beyle yapmış oldugumuz konusmaların cok faydasını gördüm. Yurtdısında okudugum icin fazla zamanım yoktu ve 10 gun içinde 3 seans yaptık ve şunu söyleyebilirim, 10 gün önceki halimle şuan ki halim arasında büyük fark var(olumlu yönde). Kendisine çok teşekkür ediyorum. Herkese tavsiye ediyorum.

 erdem (Danışan)
 IP: 69.31.50.YZF

30-12-2011
 TavsiyeNo: 46791
gerçekten psikolojik danışman olarak tavsiye edebileceğim isimlerin başında gelir.meslek bilgisi ve etkili iletişimiyle, sizlere yeni ufuklar açmanız konusunda faydalı olacaktır.kendini geliştirmeye önem veren ve bilimsel gelişmeleri yakından takip eden bir kişi.özellikle eğitim koçluğu üzerinde başarılı çalışma örnekleri mevcut.denizli ve çevresindeki öğrenci veli ve diğer insanlar için Alaattin Bey bir şans ve şansı iyi kullanmak gerekir diye düşünüyorum.

 esra (Danışan)
 IP: 88.251.146.YJC

30-12-2011
 TavsiyeNo: 46790
merhaba ben alaaddin abiyle ilk tanıştığımda korku ve yemekle ilgili problemlerim vardı .önce tereddütlü olarak gitmiştim . seansın sonunda sanki uzun yıllardır tanıdığım biriyle konuşmuş gibi kendimi rahat hisseddim. birkaç hafta sonra korkularım tamamen geçti . yemek sorunumda da büyük ilerlemeler var benim bu sorunlarım geçince ailemde de büyük değişimler oldu .şimdi hiç bir şeyden korkmuyorum evde yanlız kalabiliyorum çok harika bir duygu . ona çok çok teşekkür ediyorum

 Ahmet (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 94.121.218.YYD

29-12-2011
 TavsiyeNo: 46772
Alaaddin DEBGİCİ beyfendi,birlikte çalıştığımız dürüstlüğüne ve samimiyetine çok güvendiğim profesyonel bir uzmandır. Kendisi güncel olan tüm faaliyetlerde bilgi sahibi ve uzman bir danışmandır. Zaman zaman insan hayatın zorlukları karşısında kendini yalnız hissedebiliyor. Tam bu sırada elinizden eşiniz dostunuz tutmaz ise sonunda ne olacağınu kestiremeyebiliyorsunuz. lakin tüm sorunlarınıza eş dostla çözmek zor ve her konuda yardım almak imkansızlaşıyor. Hayatın zorluklarında uzman bir psikoloja ihtiyacınız bu noktada çok önemli. Bu konuda herzaman kendini kanıtlamış insanlarda çok önemli. Bu zorluklarınızda bir uzmana danışacaksanız alaaddin beyfendiyi öneriyorum. Hayatın günlük zamanın problemleri karşısında güvenebileceğiniz denizlide tek psikolojik danışman diyebilirim. Kesinlikle yardımına ihtiyacınız varsa mutlaka alaaddin hocamı tavsiye ediyorum.

 Mustafa B. (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 46.196.18.ZJB

29-12-2011
 TavsiyeNo: 46744
Alaaddin A.Debgici üniversite yıllarımda tanıdığım ve teorikte öğrendiklerini pratikte de ustaca uygulayan çok değer verdiğim ender insanlardan birisi. Üniversite yıllarında sıcakkanlı tavıları, espri anlayışı ve uygulama derslerindeki yaratıcı düşünceleri ile her zaman farkını ortaya koyan ve kendisinden çok şey öğrendiğim kardeşim. Kararlı tutumu,kendine olan güveni,olaylara bakış açısı,iletişim becerisi,bilgi aktarımındaki ustalığı,sorun çözme odaklı yaklaşımları ve kendini sürekli yenilemesi aklıma gelen ve ona alanında başarıyı getiren özelliklerinden birkaçı sadece.Verdiği seminerle,yazdığı kitaplarla ve bugüne kadar alanındaki profesyonel tutumuyla bu mesleğe gönül vermiş bir insan.Kısa zamanda katettiği yol gerçekten inanılmaz. Dostuma bundan sonraki mesleki yaşamında başarılar diler, ihtiyaç duyduğunuzda mutlaka görüşün derim...

 ziya ySite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.250.175.DC

28-12-2011
 TavsiyeNo: 46722
nörobilim tıp merkezine kekemelik sorunum için geldim. normalde manisada oturuyoruz. manisada babamın iş arkadaşlarının tavsiyesi üzerine alaaddin hocama geldik. 4 hafta geldim. konuşma güçlüğü yaşıyorum, bazen derslerimde birşey okurken zorlanıyorum. birlikte seslerle ve harflerle ilgili çalışmalar yaptık. bana ev ödevleri verdi. iyiki gelmişim. ilk başlarda önemsemiyordum zamanla geçer diyordum ama öyle olmadı şimdi ise artık eskisi gibi değil. hiç teklemeden bir kitabı okuyabiliyorum. alaaddin hoca gerçekten çok sıcak kanlı ve samimi birisi. bizim orda bile tanınıyor. herşey için teşekkür ediyorum.

 Orhan (Danışan)
 IP: 88.225.201.ZBY

28-12-2011
 TavsiyeNo: 46707
Alaaddin beyden eşimle ilgili problemlerimiz için yardım aldık. Gitmeden önce araştırma yapmıştım, kime gideyim diye. Bu siteye de ihtiyacım olduğunda bakıyorum zaten. Ön görüşmeye gittik önce, ücretsizmiş, bu da hoşumuza gitti. Herkes gidebilir bilgi almak için. Ön görüşmede Alaaddin Bey’in konuşmalarından etkilenmiştik eşimle. Çok sıcakkanlı biri zaten. Alanında çok başarılı bir uzman bence. Devam etmeye karar verdik sonra. Şu an her şey yolunda gidiyor. Çok mutluyuz eşimle. Biz hep kendi bakış açımızla hayata bakıyormuşuz, bunu fark ettik. Birbirimizi daha iyi anlayabiliyoruz şuanda. Alaaddin Bey’e çok teşekkür ediyoruz yardımlarından dolayı.

 Gülşah (Danışan)
 IP: 88.250.175.DC

28-12-2011
 TavsiyeNo: 46695
Annemle şiddetli geçimsizliğimiz vardı.Her ikimizde kendimizi haklı sanıyorduk.Bir türlü işin içinden çıkamadık kopma noktasına geldiğimizde alaaddin beye aile terapisine geldik. ilk başlardı annemle beraber görüşmelere geldik. sonra arada ayrı ayrı görüştük. sorunlarla ilgili farklı bir bakış açısı geliştirmemize yardımcı oldu. aslında haklı olduğum bir çok konuda hatalarım olduğunu gördüm. iyikide gelmişiz. alaaddin bey gerçekten çok profesyonel birisi. internette bir araştırdım birsürü şey çıktı. DNR dan kitaplarınıda aldım. şimdi sorunlar çözüldü güzel bir ilişkimiz var. bu siteyede teşekkür borçluyum.

 ali (Danışan)
 IP: 88.250.175.DC

27-12-2011
 TavsiyeNo: 46637
ben 6.sınıf öğrencisiyim. alaaddin abinin daha önce seminerlerini dinlemiştim. çok hoşuma gitmişti. derslerime çalışmakta güçlük çekiyordum aslında canım hiç ders çalışmak istemiyordu. program yapıp yapıp bırakıyordum. alaaddin abiye öğrenci koçluğu için geldik. iyikide gelmişim. onla sohbet etmek çok güzel keşke tüm öğretmenmerimiz onun gibi olsa. çok espirili birisi. o ne söylese yapasım geliyor. bana neden çalışmam gerektiğini öğretti. artık gelecekle ilgili hedeflerim daha net. herşey için teşekkürler alaaddin abi. verdiğin ödevleri yapmaya devam edeceğim.

 Zübeyir (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.242.78.YW

27-12-2011
 TavsiyeNo: 46635
Sayın Alaadin Hocamı üniversite aynı sınıfı paylaşmıştık.öğrencilik yıllarında alanın özellikle uygulama bölümlerindeki performansı ve görüşleri ile takdir ve beğeni toplayan özelliği ilk aklıma gelen tarafıdır.üniversitedeki hocaları akadamik alanda ilerleyebilirsin dediği nadir kişilerden biridir.olaylara bakış tarzı ve orjinal fikirleri ile zor beğenen hocalarımızın bile takdir ettği bir arkadaşımdır.Alaaddin hocam işin daha çok pratik ve uygulamaya dönük faaliyetlerine yoğunlaşmış,mezun olduktan sonra aldığı eğitim ve kurslarla alanda daha da uzmanlaşmış ve profesyononel olarak psikolojik danışma hizmetlerini vermeye devam etmiştir. danışanlarınını mutlu etmek için çok azimli istekli ve enerji dolu bir arkdaşımdır.kendisine meslek hayatında başarıların devamını diliyorum.

 ebrar (Danışan)
 IP: 85.98.121.ZY

26-12-2011
 TavsiyeNo: 46593
Öncelikle herkese selamlar.Biz eşimle evlendiğimizin ilk gününden itibaren baya sıkıntılar içindeydik.Ne yapmamız gerektiğini bilmiyorduk.Kendimizi çok çaresiz hissediyorduk ta ki Sevgili Alaaddin Beyi tanıyana kadar.O ilk gittiğimiz günü hatırlıyorumda okadar karamsar umutsuzdum ki ne yapacağımı bilmiyordum.Ama şimdiyse çok mutluyum çünki Alaaddin Beyin terapileri bize sanki ilaç gibi geldi evliliğimizde çok şeyler değişti hemde sadece 2 seanstan sonra.Daha önümüzde seanslar var 2 seansta böyleyse gerisini siz düşünün:))Şunuda söylemeden geçemeyeceğim Alaaddin Bey çok samimi sıcak ve size yakın birisi.Yardıma ihtiyacı olanlara şiddetle tavsiye ediyorum. Alaaddin Bey herşey için çok teşekkürler.Sizinle tanışmak onur verici.Selam ve muhabbetle.

 Fatih ZP (Danışan)
 IP: 88.250.175.DC

24-12-2011
 TavsiyeNo: 46556
Benim babam milli eğitimde çalışıyor. Ben Lise 11 e gidiyorum. Ünviersite sınavlarına hazırlanıyordum. Babamlar daha çok ders çalışayım diye beni yurda yazdırmışlardı ama ders başarım düştü. Alaaddin hocama geldik. Sağolsun benim istediğimi yaptı yurttan aldırım eve verdirdi. Babam ilk başlarda istemiyordu ama ben evde çalışacağımı biliyordum. Alaaddin hocaya daha iki kez gittim ama babamla sorunlarım çözüldüğü gibi ders başarımda arttı. Etkili öğrenme stratejilerinden, hafıza ve hızlı okumaya, hızlı test çözmeye kadar bir çok konuda beraber çalışmalar yapacağız. Birçok yanlış yaptığımı gördüm. Mesela not tutmayı bile bilmiyormuşum. Alaaddin hocam yanlışlarımı görmememi sağladı. Şimdi babam bile inanmaya başladı. Herkese tavsiye ederim...

 HSN K-V-L (Danışan)
 IP: 88.250.175.DC

23-12-2011
 TavsiyeNo: 46519
Merhaba. ben hasan. ben nörobilim hastanesine arkadaşlarımla yaşadığım sorunlar için geldim. yurtta kalıyorum ve arkadaşlarıma karşı çok çabuk sinirleniyorum. annemgilde araştırmışlar ve alaaddin abiye geldik. bu 3.gelişim ama artık bu problemi çözdük. arkadaşlarımla daha iyi anlaşıyorum. şimdide dikkatimi geliştirmek için geliyorum. alaaddin abinin söylediği şeyleri yaptım. ona geldiğimde benim arkadaşlarla ilişkimi farketmem için drama yaptık. her geldiğimde bir drama canlandırdı. benim arkadaşlarla ilişkilerimi görmemi sağladı. aslında ben böyle olsun istemiyordum. arkadaşlarımla aramın bozulmasına sebep olduğumu farkettim. artık daha dikkatliyim. yurtta herşey daha güzel. alaaddin abime çok teşekkür ediyorum.

 Tugay (Danışan)
 IP: 88.250.175.DC

23-12-2011
 TavsiyeNo: 46511
İlköğretim 8 sınıf öğrencisiyim. öğretmenlerim sık sık dikkatimin dağınık olduğunu söylüyorlardı. bu yüzden ders çalışmakta istemiyordum. anneme öğretmenimiz alaaddin abiyi tavsiye etti. bizde geldik. bizim okuldada seminer vermişti. 2 aydır geliyorum ve herşey çok güzel. haftada bir buluşuyoruz. dikkatle ilgili çalışmalar yapıyoruz. bana ev ödevleri veriyor bir haftada onları yapıyorum. şimdi öğretmenlerimde hayret ediyor. sınavlarımda yükselme var. alaaddin hocama çok teşekkür ediyorum. ondan öğrendiklerimi bende evde kardeşime yapıyorum. tüm öğrenci arkadaşlarıma tavsiye ederim. dikkat programım henüz bitmedi ama her haftayı sabırsızlıkla bekliyorum.

 Ö.Faruk (Danışan)
 IP: 88.250.175.DC

21-12-2011
 TavsiyeNo: 46444
Ben ilköğretim 6.sınıfa gidiyorum. Alaaddin abiyle annem aracılığıyla tanıştım. Annem psikiyatriste gidiyor ilaç kullanıyordu. Daha sonra alaaddin abiye gitmeye başladı. Çok sinirleniyordu. Artık evde annem sinirlenmiyor. Annemle derslerim konusunda bir türlü anlaşamıyorduk. O yüzden beni götürdü. İlk başta gitmek istemiyordum. çok yaşlı birisini bekliyordum. ama bir baktım alaaddin abi çok genç. gitmeye karar verdim. bilgisayarda sürekli oyun oynuyordum ama alaaddin abiyle bununla ilgili bir program yaptık. çok garipti herkes ders programı yapar o oyun programı yapmıştı bana. sonra boş kalan vakitlerimde ders çalışmaya da başladım. bir baktım ders notlarım yükseldi. artık bilgisayar oynamıyorum. ilk geldiğimde gelmek istemiyordum ama artık onunla görüşeceğim zamanı sabırsızlıkla bekliyorum. bir gün bende onun gibi olacağım.

 eylem Site Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 79.123.192.ZCB

20-12-2011
 TavsiyeNo: 46420
Pamukkale Üniversitesi' nde İşletme okurken katıldığım kişisel gelişim kursunda tanıştım Alaaddin hocamla.İlk gördüğümde güleryüzlü, anlayışlı ve çok eğlenceliydi.Bunlardan da önemlisi onun anlattıkları beni uzun zamandır düşündüğüm fakat almaya cesaret edemediğim bir kararı almaya cesaretlendirdi.Yeniden sınava girmek ve hayalimdeki mesleğe sahip olmak.3 yılımı işletmeye harcadıktan sonra yeniden sınava girip okul öncesi öğretmenliği kazandım.Şu an bu bölümü okuyorum.Şimdi düşündüğümde eğer o kursa gitmeseydim belki sınava girmeyecektim ve öğretmenlik sadece hayallerimde kalacaktı.İyiki gitmişim ve Alaaddin hocamla tanışmışım.Ona çok teşekkür ediyorum.Ondan aldığım eğitim boyunca gerçekten güzel vakit geçirdim. Hem eğlendim hem öğrendim.Ona çok teşekkür ediyorum.

 neslihan (Danışan)
 IP: 94.54.139.CW

20-12-2011
 TavsiyeNo: 46394
Alaaddin hocayla bir kurs vesilesiyle tanışma fırsatı buldum.Aslında katıldığım kurstan pek bir beklentim yoktu sıkıcı genel bir seminer şeklinde olur diye düşünerek çok ön yargıyla katıldığım bir kurstu.ama seminerin başından sonuna kadar pür dikkat dinledim Alaaddin beyi ve bir PDR öğrencisi olarak onun gibi olmalıyım dedim kendi kendime.onun gibi aktif, işini severek yapan, alanında bilgili, istediğini sadece istemekle kalmayıp onu yapmak için bütün kapıları zorlayacak azimli biri..çok kısa bir sürede tanıdım kendisini 2 saat gibi kısa bir sürede bile çok şey kattı bana. istediğim şeylere yapamam diye baktığım oluyordu genelde ama gerçekten istersem yapamayacağım hiçbir şey olmadığını anlamamı sağladı.seminerlerine daha çok katılmayı kitaplarını okumayı bilgilerinden yararlanmayı çok isterim onu 1 saat dinleyen birinin hayatında ufakta olsa bir şeylerin olumlu yönde değişeceğine onu sürekli takip etmek isteyeceğine inanıyorum hiç tanımıyorsanız en azından bir seminerine katılıp onu 1 kere de olsa dinlemelisiniz..

 RAZİYE (Danışan)
 IP: 46.196.5.ZL

17-12-2011
 TavsiyeNo: 46341
Merhaba ben hocamla bir kurs sırasında tanıştım. Üniversite hayatım boyunca yaptığım iyikilerimin başında olacak bu kursa gitmek. Çok kısa sürdü kursumuz ama hocamın sayesinde kendime daha fazla güvenmeye, adımlarımı daha emin atmaya, artık insanlardan çekinmemeye başladım. Onun samimiyeti, içtenliği, ilginçliği, alanında uzmanlığı beni çok etkiledi. Her şey için çok teşekkür ederim hocam sizi tanıdığım için baya şanslıyım. İnşallah daha çok kişiye ulaşır, daha çok kişiye yardımcı olursunuz. Sevgiler, saygılar...:)

 nilgün (Danışan)
 IP: 178.233.96.B

04-12-2011
 TavsiyeNo: 45960
Alaattin beyi internetten uzman arayışına girdiğim zaman tanıdım çünkü benim istediğim ilaç kullanmak değildi ve bana doğru yolu gösterecek birini istiyodum.Ve inanın gittiğim günü hatırlıyorum ruhen perişan olmuş kendinin ne olduğunu unutmuş bir kadın vardı.hayatla aramda sadece bir saç teli kadar bağ kalmıştı.Önce Allahıma şükrediyorum aklıma denizlideki psikologları araştıracak kadar bile olsa aklımda yer bıraktığı için sonrada Alattin beyden allah razı olsun diyorum bugün ayaklarımın üstünde tekrar durup benim kendimin kim olduğumu hatırlatığı için. saçma sapan reklamlar yerine sağlıklı bir toplum için bu tarz hocalarımızın tanıtımı yapılsa çooook güzelsağlıklı bir toplum ortaya çıkacaktır eminim.Artık günümüzde insanlar sağlıklı düşünemiyor doğru karar vermek için başvurduğumuz kişilerin ne derece sağlıklı oldukları ise muamma onun için sağlıklı uzman bir kişi en doğru karar değilmi ben bu kişinin alaattin bey olduğunu söylüyorum gidin alattin beyin farkını görün.en önemlisi kendinizdeki huzuru farklılığı görün. ben alattin beyi bu siteden tavsiyelerden bulmuştum bu siteyede bi teşekkür borcum var yani 2 seansta böyle daha sonra ne olur inanın bilmiyorum.

 M.Akif EDİKLİ (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.232.18.YWB

01-12-2011
 TavsiyeNo: 45894
Alaaddin DEBGİCİ ; çok azimli birisidir. Bu mesleğe ilk başladığı yıllarda geleceği şimdiden gören ve hırsla ilerlemek yolunda sürekli çalışan ve adım atan, mesleğinin önde gelenleri arasında yer alma mücadelesine hiç durmadan devam eden tabiri yerinde olursa GERÇEK PSİKOLOJİK DANIŞMAN dır.Sosyal ilişkilerinde oldukça samimi ve girişkendir.Yaptığı mesleğinin bilincinde olarak en iyi yardımı sağlamayı hedeflemektedir. Alaaddin Bey'i 3 kelime ile tanımlarsam; AZİM,TECRÜBE,İLERİ GÖRÜŞLÜ

 N ERSOY (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 95.9.221.ZB

29-11-2011
 TavsiyeNo: 45832
Alaadin debgiciyle aynı okulda çalıştık.benim dikkatimi çeken çok samimi olmasına karşın herkesle çok kolay ortam kurması ve herkesin ağzıyla sohbet etmesiydi. meslek olarak bakıldığında çok önemli bir durumdu bence daha sonra birgün tenefüs de okul bahçesinde tek başına bir yere sabitlenmiş olarak baktığını gördüm . hayırdır hocam neye bakıyorsun dediğimde 1 sınıfa yeni başlamış ama 3 ay geçmesine rağmen okula alışamamış bir öğrenciyi takip etiğini söyledi ve o öğrenciyi gösterdi bana bak dedi . çocuk 3. tenefüs oldu ama hiç birtane çocukla bir araya gelmedi hep aynı yerde duruyor ve hep etrafına bakıyor . eğer bu çocuğa biri yaklaşsa bu çocuğu kazanırız dedi.ders zili çaldı hakikaten çocuk herkes içeri girdikten sonra sınıfına gitti biz de arkasından sınıfına gittik ve alaadin hocam sınıfa ta herkesle tanışmaya başladı benide tanıştırdı sonra hedefindeki çocukla tanıştı ve yanında oturan çocuklarla arkadaş yaptı. ve bir sonraki tenefüste kız öğrenci arkadaşlarıyla oynuyordu . 3 gün daha o çocuğu beraber izledik benim acaip hoşuma gitmişti.. şunu söyliyeyim zaten alaadin hocamla tanışırsanız sizde onu bırakamıyacaksınız dır.

 Selçuk TOKAÇ (Danışan)
 IP: 88.253.67.JF

26-11-2011
 TavsiyeNo: 45757
Psikolojik danışmanlık okuyan bir öğrenci olarak Alaaddin hocamın çok desteğini gördüm. Kendimi geliştirme adına hocamla tanışmak istemiştim. Tabi her öğrenci gibi alanında uzman biriyle iletişim halinde olmak beni de gururlandırıyordu. Bana sadece mesleki açıdan yardımcı olmakla kalmayıp, hayatımda karşılaştığım sorunların üstesinden gelmemde de çok büyük yardımları oldu. bana en büyük yardımları da özgüvenimi artırma ve kişiler arası ilişkilerde başarılı iletişim kurmam açısından oldu. Ayrıca kendimi kişisel olarak geliştirmek adına hızlı okuma,hafıza eğitimleri almak istiyordum. bu gereksinimleri de Alaaddin hocamın eğitim programlarından karsıladım. Alaaddin hocamı sadece bir danışman olarak değil; bir yazar,konuşmacı, kişiler arası ilişkilerinde de çok iyi buluyorum. Mesleğine aşık ve parmakla gösterilen bir kişiden danışmanlık ve eğitim programı almak öğrencilik hayatımda kendimi en kazançlı bulduğum durumdur. Kişilik olarak da insana pozitif enerji yayan, güler yüzlü ve samimi bir kişidir. İşini devam ettirdiği Nörobilim tıp merkezi ise kulvarında en önlerdedir. Danışmanlık hizmeti almak isteyip de Alaadin hocamı tanımayanlar eminim çok şey kaybedeceklerdir. Bu yüzden ısrarla tavsiye ediyorum.

Psk.Dnş.Feyzullah ALPMAN
İstanbul - Psikolojik Danışman

26-11-2011
 TavsiyeNo: 45745
Uzmanlığıyla, mesleki donanımıyla, dinamizmiyle çevresine örnek, danışanlarına şifa dağıtan sevgili meslektaşım, arkadaşım, kardeşimdir O. Bir süre birlikte çalışma şansına sahip olduğum bana çok şey katan ender insanlardan biridir Alaaddin. Yaşam boyu öğrenmeyi kendisine düstur edinmiş, sadece kendisi için değil düzenlediği eğitimlerle de birçok meslektaşının mesleki gelişimine katkıda bulunmuş, çok değerli hocalarımızla buluşturmuş, onlardan istifade etmelerini sağlamıştır. Yazdığı kitaplarla da anne babalara çocukları için eşsiz bir rehber kazandırmıştır. Kendinden emin duruşu, profesyonel mesleki yaklaşımıyla çok çabuk karşısındaki insana güven veren ve etkileyen bir insandır. Kendisine çalışmalarında başarılar diler, ihtiyaç duyan herkese içtenlikle tavsiye ederim.

 Mümin Salih DSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 95.9.150.ZF

23-11-2011
 TavsiyeNo: 45687
Öncelikle LYS ve YGS öncesi verdiği taktiklerden, tavsiyelerden ve tercih dönemindeki ilgisinden dolayı Alaaddin Bey'e teşekkür etmek istiyorum. Onun yardımları sayesinde şu anda istediğim üniversitede ve istediğim bölümde okumaktayım. Geniş bakış açısı ve tecrübeleri, tercih yapmamda ve geleceğim için emin karalar almamda çok yardımcı oldu. Ayrıca görüşmelerimizdeki samimiyeti ve içtenliği için ayrıca teşekkür etmek lazım. Çünkü, kişisel gelişimim açısından ya da kendimi ifade edebilmem konusunda büyük yollar kaydetmemi sağladı. Bugüne kadar ki samimiyeti ve yardımları için minnetarım. Teşekkürler.

 Ali D. (Danışan)
 IP: 88.225.201.ZBY

23-11-2011
 TavsiyeNo: 45671
Alaaddin hocamla gazetedeki yazısı sonrası tanıştım. İki kızım var büyük olan sanırım küçük olanı kıskanıyor. Ve bu öyle bir problem halini almaya başladı ki ciddi sorun yaşamaya başladık. Alaaddin beyden randevu aldık. İyiki de almışız. Şimdi kardeşler arasında hiç kavga olmuyor ve her şey yolunda. Eşimde daha rahat ediyor. Alaaddin bey ilk seansta bizi süreçle ilgili bilgilendirmişti. Sonra her seansın 15-20 dakikasını bize ayırıyor anne babalıkla ilgili bilgi veriyordu. Kardeş kıskançlığı sorunu için gittik ama birçok şey öğrendik. Şimdide küçük kızımız için “Dikkat Eğitim Programı” na devam ediyoruz. Tüm anne babalara sesleniyorum lütfen bir uzmanı araştırmadan yardım almayın. Sadece bizim yorumlarımıza da değil o kişinin mesleki gelişimin yanında kendi sosyal yaşamına da bakın. Gerçekten Alaaddin bey mesleğini hayatına adapte edebilmiş enden uzmanlardan.

 Y.K. (Danışan)
 IP: 88.225.201.ZBY

23-11-2011
 TavsiyeNo: 45670
Alaaddin beyle televizyondaki programı sonrasında tanıştım. Sonra bizim çalıştığımız okula devam ettim sağolsun oda geldi. Hem anne babalara hem öğrencilere birer seminer verdi. Ben ona birçok öğrenci yönlendirdim kendi çocuğum için de hizmet aldım. Gerçekten mesleki açıklamaları çok güzel. Sizin anlayacağınız dilde öyle güzel açıklamalar yapıyor ki gelecek haftayı merakla bekliyorsunuz. Şimdi kızım arkadaşlarıyla sorun yaşasa dahi çatışmalarını kendisi çözebiliyor. Derste söz alabiliyor evde kendisini ifade edebiliyor. İçe kapanıklığıyla ilgili hocamızın önerileri bir hafta içinde etkisini göstermeye başladı. Her şey için teşekkürler hocam.

 Y.S. (Danışan)
 IP: 88.225.201.ZBY

23-11-2011
 TavsiyeNo: 45662
Eşimle yaşadığım sorunlar neticesinde bir uzman arayışına girdik. Birkaç yere de gittim. Ama bir türlü sorunlar çözülmedi. Aksine biz yardım aldıkça sorunlar daha da büyüdü. Araştırmadan gitmemeye karar verdim. Sonra Alaaddin Bey'in ismine ulaştım. Sadece aile terapisti değil, aynı zamanda aile terapisi alanında eğitimler organize eden kongre ve panellere katılan bir isimdi. Bu alanda çalışan birçok kişi var ve her şeyi yaptığını iddia ediyor ama Alaaddin Bey seansta 'sizden öğreneceğim çok şey var' demişti. O gün karar verdim ona gitmeye. Çalışma odası ve merkez çok güzel, odası falan insana huzur veriyor. Hakikaten terapi aldığınızı hissediyorsunuz. Muhabbet eden uzmanlardan değil. Şimdi ailece ona minnet doluyuz. Ödediğim ücreti kuruşuna kadar hak etti. Lütfen herkes iyi düşünsün. İnsanın ailesi, çocuğu telafi edilmiyor. Alaaddin Bey ön görüşmelerden ücret bile almıyor. Allah ondan razı olsun.

 Yaşar KSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 178.233.108.YYD

22-11-2011
 TavsiyeNo: 45648
Alaaddin Beye ulaştığım zaman oğlumda dikkat eksikliği teşhisi vardi. Derslerine yeterli konsantrasyonu sağlayamiyordu ve konuyu anlayabilmesi icin bir kaç kez tekrar etmesi gerekiyordu. Bu durum karsisinda çocuğumuzun dersleriyle daha çok ilgilenmeye daha fazla dikkatini toplamasi icin değisik ödül yöntemleri uygulamaya başladik ama kesin bi sonuç alamadik. Alaaddin Beyin bizi ve oğlumuzu yönlendirmesi sayesinde başari düzeyi artti. Alaaddin Beyin yaklaşımı ve profesyonelliği sayesinde oğlum artık kendisine daha çok güveniyor. Derslerine karsi olan ilgisi de artti.Kendisine yardımlarından dolayi cok tesekkur ediyor ve bu problemle karşılasan herkese tavsiye ediyorum.Yaşar KURUN

 Mutlu USite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 195.175.73.C

22-11-2011
 TavsiyeNo: 45639
Alaaddin beyle tenis oynarken tanıştık. Oda tenise meraklı birisiydi. Antrenmanlar esnasında uzman olduğunu öğrendiğimde iyiki de tanışmışım dedim. Mesleki açıdan ve akademik açıdan çok kararsızlık yaşıyordum. Aslında ona göre depresyon yaşıyordum ama ben farkında değildim. Bana farkındalık kazanmadan kendimi asla iyileştiremeyeceğimi gösterdi. Yaptığımız seanslar sonrasında şimdi hem işimde mutluyum hemde mesleki hayatımda daha radikal kararlar alıyorum. Onunla yaptığım seasnlarda kendim adına da yeni şeyler öğrendim ve öğrenmenin yaşı olmadığına gerçekten inandım. Türkiye genelinde yayınlanmış kitapları olan birisi olmasına rağmen mütevazi tavrıyla sizin kendinizi çok rahat hissetmenize sebep oluyor. ona çok minnettarım.

 Nur (Danışan)
 IP: 88.225.201.ZBY

22-11-2011
 TavsiyeNo: 45633
Alaaddin Hocamla okulumuzda verdiği bir eğitim sonrasında tanıştık. O zamanlar benim dikkat dağınıklığıyla ilgili bir sorunum vardı. Kendisinden annemlerin sayesinde dikkat eğitimi aldım. Eğitime katıldığım ilk başlarda çok şaşırdım. Çok eğlenceli geçiyordu. Dikkati böyle mi geliştiriyoruz diye düşünmedim değil. Ama bir süre sonra hem derslerde hemde günlük hayatımda çok başarılı sonuçlar aldım. Artık sınavlarda dikkatim dağılmıyor, derslerime çalışırken daha ilgili oluyorum. Her şey için teşekkürler hocam :)

 Hakan BSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 212.175.100.YBW

22-11-2011
 TavsiyeNo: 45629
Alaadin Bey'den bir süre önce oğlumun yemek problemi ile alakalı görüşmek üzere randevu aldık. Bizimle danışanı olarak mesleki aktarımları ve alaka hususunda oldukça ilgilendi. Tavsiyelerde bulunarak çocuğumuzun bu alışkanlığı nasıl terk edebileceği konusunda yardımcı oldu. Tavisyelerini ve telkinlerini sırayla ve belirttiği zamanlarda çocuğumuz üzerinde uygulamaya çalıştık. Ebeveyn olarak neler yapmamız gerektiğini de ayrıca bizlere anlatarak bir bakıma bizleri de terapisine dahil etti. Bizim çaresizlik içerisinde elimiz kolumuz bağlı olarak izlediğimiz evladımızın düzelmesi hususunda katkısı sonsuzdur. Buradan kendisine ayrıca teşekkür ederim.

 Emrah TSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 193.25.125.ZF

22-11-2011
 TavsiyeNo: 45627
Alaaddin hocayı ben Kütahya'da kardeşim vasıtasıyla asteymen olarak askerliğini yaparken tanıdım.Cüssesi itibariyle tam bi ağır abiydi.Açık sözlülüğü,askerlere olan sevecenliği,muhteşem olan hayata bağlılığı ve en önemlisi maraş usulü lahmacun içi yapışı beni mest etti.Nereye gittiyse sürekli iletişimdeydik,şehirlerimiz farklı olsada.Ben bir engelliyim ve hemen karamsarlığa kapılan,duygusal biriyim.Yine böyle kötü bir gündü benim için ve bilgisayar başındaydım.Birde ne göreyim Alaadddin hoca da bilgisayar başında.Hemen başladım sorulara.Aldığım cevaplar hala kulağımda küpe.Ve gördüğünüz gibi hala hayattayım ve hayattan zevk almayı,paylaşmayı,sevmeyi,sevilmeyi kısacası insanlığa ne katabilmenin,nasıl yararlı olabilmenin mücadelesini sürdürüyorum.Kalemin kılıçtan keskin,dilinin insanlığa yararlı olması dileğiyle yolun açık olsun ALAADDİN DEBGİCİ.emrah tohumcu-devlet memuru

 esra (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 88.228.248.YF

22-11-2011
 TavsiyeNo: 45622
kendisi benim kuzenim, canım canım canım "abim" olur.. ne zaman bir araya gelsek, ayaküstü de olsa mutlaka ve mutlaka fikirlerinden, görüşlerinden yararlanmışımdır. en büyük yardımı, babamın vefat haberini aldığım andan itibaren beni sakinleştirici, yol gösterici ve yanımda olduğunu hissettiren tutumuyla olmuştur. çok zor günler geçirdiğim o günlerde uzakta olmamıza rağmen sadece telefon ve internet üzerinden de olsa gerçekten desteğini hep hissettiren, zor günlerimi atlatmama yardımcı olacak konuşmalarımız oldukça yarar sağlamıştı bana... sıcakkanlı, güvenveren, samimi ve rahat tutumu inanın tüm ailemizde ve yakın çevremizde de oldukça sevilen ve danışılan biri haline gelmesini sağladı... zaten çok uzun zamandan beri bu böyleydi ve mesleki anlamda böyle bir yola girmesi de tam anlamıyla üzerine "cuk diye oturdu":) hala da insan ilişkilerinde, çocuk eğitimi ve iletişiminde ailemizde ilk danışılan kişi o'dur. her zaman fikirlerini,bilgilerini ve yardımlarını hiç ertelemeden paylaşır. ona burdan herşey için çoook teşekkür ediyorum. 3 sıfatla tanımlayacak olursam eğer : samimi, eğlenceli ve kesinlikle güvenveren bir insan olduğunu söyleyebilirim...

 Öğr. Görevlisi Tuğrul AKTAŞ (Danışan)
 IP: 94.120.212.YZY

26-03-2010
 TavsiyeNo: 31821
Merhaba... Alaaddin Beyi Kahramanraşta tanıma fırsatım oldu. İlk önce Maraşta yaptığı çeşitli etkinliklerle tanıma fırsatım oldu. sonra yayımladığı dergi ve ayzdığı yada yazılmasında ortak olduğu kitaplarını görünce daha sıkı iletişime geçmek istedim. o saatten sonra çalışmalrını yakından takip ettiğim Alladdin Bey'e, piskolojik desteğe ihtiyacı olan yönelendirdiğim arkadaş ve öğrencilerimde çok olumlu sonuçlar aldık... İşinin aşığı olan Sayın Alaaddin DEGBİCİ'YE başarılarının devamını dilerim... Yalova Üniversitesi Öğretim Görevlisi Tuğrul AKTAŞ

 kenan (Danışan)
 IP: 78.160.81.ZZ

26-03-2010
 TavsiyeNo: 31816
Alaaddin psikolojik danışmanımla bir arkadaş tavsiyesi ile ulaştım. Ben içime kapanık biriyim, kendimi ifade etmeklte grup ortamında zorlanıyordum. Alaaddin bey bu konuda gerçekten kendimin farkına varmamı sağladı. Beni cesaratlendirdi.Ayrıca çok bilgi dolu, dolu dolu bir danışman. Bu sorunumu aşamalı olarak giderdik diyebilirim. Geri bildirimleri süper diye bilirim. Ayrıca sorunun direk olarak kaynağına iniyor ve beni çok şaşırtıyordu. Ben Alaaddin beyin mesleki olarak aldığım terapi sonrası iyi buldum. Çok empatik, konuşkan,uzman diyorum ben. iyi bir arkadaş diyorum. Evet çalıştığı ortamıda çok güzeldi. İnsanı dinlendiriyor çok güzel dizayn edilmiş. Çalışanlarda çok sempatik çok sıcak karşılıyorlar maşllah.

 Cemallettin ŞSite Editörleri Tarafından Kapatıldı (Danışan)
 IP: 88.248.54.YD

Dün
 TavsiyeNo: 69786
Alattin beyin bir seminerine katılma fırsatı buldu. İyikide katılmışım. Normalde bir insanı dinlemek çok sıkıcıdır benim için. Ama alaattin beyi saatlerce dinleyebilirsiniz. Gerçekten müthiş örnekler veriyor. O anlatırken sürekli eşimle bak bizi anlatıyor dedik. Daha önce çocuğumu bir kaç uzmana götürmüştüm. hiçbir doktor faydalı olmadı. ilaç yazıp gönderdiler. alattin bey önce davranışın bizle ilgili kısmını anlattı. 4 seans sonra komşularımız bile çocuğumdaki değişiklikleri farketti. denizlide ismi duyulan bir uzman olmayı bence gerçekten hakediyor. arkadaşlar kime götürdünüz diye sorunca alattin bey diyoruz, çoğu arkadaşım bile ismini duymuş. Sadece olumsuz eleştirim randevular çok yoğun sekreter araya sıkıştırmıyor beklemek zorunda kaldık iki hafta. keşke acil durumlara öncelik verseler.

 Osman Özkan (Arkadaş/Tanıdık)
 IP: 78.186.235.YWL

05-06-2014
 TavsiyeNo: 69247
Bir mesleği layıkı ile yapabilmek için o mesleğin gerektirdiği bilginin yanında, kişilik özelliklerinin de örtüşmesi gerekir. İşte Yüksek lisans arkadışım olan Alaaddin Bey de Psikolojik Danışmanlık için en üst düzeyde bilgi birikimine sahip iken aynı zamanda kişilik özelliklerinin de bu meslekle örtüştürüğü ender insanlardan birisi. Güleryüzlü, samimi, güvenilir, sıcakkanlı, dürüst, yardımsever kişilik özelliğinin yanında; Psikolojik Danışma ve Rehberlik alanında geniş bilgi birikimine sahip bu alanda her türlü eğitimi almış, kendini sürekli yenileyen ve geliştiren yeterli tecrübe ve beceriye sahip Uzman birisi. aynı zamanda meslektaşım olan Alaadin Bey Konsültasyon(danışma) yapabileceğim bilgi ve tecrübesine güvendiğim ve bu birikimden yararlanabileceğim paylaşmaktan haz duyan dost canlısı bir arkadaş

 Duygulu Anne (Danışan)
 IP: 88.248.54.YD

24-04-2014
 TavsiyeNo: 68317
Çocuğum özel okula gidiyor, etüt alıyor ama bir türlü başarılı olamıyor. Öğretmeni sınıfta dikkatinin dağınık olduğundan şüphelendiğini söyledi. Bize Alaaddin beyi önerdi. Eşimde siteden araştırdı onun ismiyle yine karşılaşınca gitmeye karar verdik. Çocuğuma dikkat testi uyguladı. Dikkatinde bir problem olmadığını aceleci olduğu için sorumluluklarını dikkatsiz yapıyor dedi. Bunun dağınıklıktan değil aceleciğinden kaynaklandığını söyledi. Unutkanlığının tekrar etmemesinden kaynaklandığını öğrendik. Ders çalışma alışkanlıklarıyla ilgili eksikleri onla görüştükten sonra tek tek söyledi. söylediği herşey çocuğumuzda vardı. Şimdi daha iyiyiz. Haftada bir gidiyoruz. Çok memnunuz. Kitaplarınıda aldık okuyoruz. herkese tavsiye ederim.


 

 


Copyright © 2013 Alaaddin Debgici | debgici.com
Sırakapılar Mah. Saltak Cad. No:67 D:1-2-3 DENİZLİ
facebook twitter Web
            Sitesi Tasarımı